Zestaw piśmienny długopis i ołówek automatyczny SIEGLINDE
Cena katalogowa (netto): 7.82zł
Długopis aluminiowy MELANIA
Cena katalogowa (netto): 3.95zł
Zestaw piśmienny pióro kulkowe i wieczne SANTIAGO
1258101
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw w rozmiarze mini, wykonany z drewna i mosiądzu. W kartonowym opakowaniu prezentowym znajdziemy pióro wieczne oraz pióro kulkowe. Zatyczki są zakręcane i można doczepić je na końcu pióra jako przedłużenie jego długości (zwiększa wygodę pisania).
od 47.30zł
netto
Cena katalogowa:
61.43zł
Dostępne od ręki: 46 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | drewno |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 10,7 x 6 x 2,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,060 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 23 x 31.5 x 23; Duże: 34 x 47 x 26.5 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 7,900 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 16,500 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 200; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571029248 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.