Długopis tekturowy DOMENICA
Cena katalogowa (netto): 0.88zł
Zestaw piśmienny pióro kulkowe i wieczne SANTIAGO
Cena katalogowa (netto): 61.43zł
Zestaw piśmienny długopis i ołówek automatyczny SIEGLINDE
1257513
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw z bambusa i metalu. W skład zestawu wchodzą: długopis z niebieskim wkładem oraz ołówek automatyczny. Zestaw dostarczany jest w ekologicznym kartonowym pudełku.
od 6.02zł
netto
Cena katalogowa:
7.82zł
Dostępne od ręki: 1 970 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
20 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 17,2 x 5,2 x 2,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,043 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 28.5 x 36 x 28.5; Duże: 38.5 x 58 x 27 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 4,250 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 9,150 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 200 |
| Kod celny | 4064571029231 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Zestaw piśmienny długopis i ołówek automatyczny SIEGLINDE - beżowy | |
| 2026-10-06 | 20000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.