Julfar Bag A Worek ze sznurkami do kolorowania
Cena katalogowa (netto): 4.68zł
Meringue trzepaczka do jajek
Cena katalogowa (netto): 11.18zł
CreaChef Serve personalizowany fartuch kelnerski RPET
AP716916
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Fartuch bistro wykonany na zamówienie z poliestru 600D RPET z potrójną kieszenią z przodu, nadrukowaną metodą sublimacji grafiką na całej powierzchni i charakterystyczną metką RPET. Min. ilość: 25 szt.
od 53.81zł
netto
Cena katalogowa:
69.88zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | 600D Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 900×400 mm |
| Waga produktu | 115 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×38×28 cm |
| Kod celny | 6211431000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.