CreaChef Serve personalizowany fartuch kelnerski RPET
Cena katalogowa (netto): 69.88zł
Lambic otwieracz do butelek
Cena katalogowa (netto): 6.71zł
Meringue trzepaczka do jajek
AP800083
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Trzepaczka do jajek ze stali nierdzewnej z uchwytem bambusowym.
od 8.61zł
netto
Cena katalogowa:
11.18zł
Dostępne od ręki: 5 241 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | ø60×250 mm |
| Waga produktu | 57.6 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 250 |
| Wymiary kartonu (cm) | 59×52×40.5 cm |
| Kod celny | 8215991000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.