Julfar Shop Torba do kolorowania
Cena katalogowa (netto): 4.22zł
CreaChef Serve personalizowany fartuch kelnerski RPET
Cena katalogowa (netto): 69.88zł
Julfar Bag A Worek ze sznurkami do kolorowania
AP800035
Cena katalogowa (netto): 4.68zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kolorowanka świąteczna woreczek ze ściągaczem z włókniny RPET z 5 kredkami.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1108 w 24-48h
0 w 5-10 dni
15000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | Włóknina z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 250×300 mm |
| Waga produktu | 45 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 34×34×48 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Julfar Bag A Worek ze sznurkami do kolorowania - biały | |
| 2026-08-03 | 15000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
196127 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Lumpy długopis
SKU:
AP6149-02
Dostępne na zamówienie
436723 | 160000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
39759 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Reflekto taśma odblaskowa
SKU:
AP731259-01
Dostępne na zamówienie
156064 | 79999
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.