Knivsta koc świąteczny RPET
Cena katalogowa (netto): 63.97zł
Rognan świąteczna świeczka, gwiazda
Cena katalogowa (netto): 13.35zł
Suodatee świąteczny zaparzacz, gwiazda
AP845191-A
Cena katalogowa (netto): 9.68zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Świąteczny zaparzacz do herbaty ze stali nierdzewnej z łańcuszkiem i klipsem. Z obszarem do zadrukowania po jednej stronie.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
78 w 24-48h
0 w 5-10 dni
10080 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 65×58×20 mm |
| Waga produktu | 17.36111 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 144 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47×22.4×24.5 cm |
| Kod celny | 7323930090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Suodatee świąteczny zaparzacz, gwiazda - srebrny | |
| 2026-08-31 | 10080 |
| Suodatee świąteczny zaparzacz, gwiazda - srebrny | |
| 2026-08-31 | 6048 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Karta długopis
SKU:
AP731271-01
Dostępne na zamówienie
196127 | 50000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.