Surum power bank
Cena katalogowa (netto): 88.32zł
Mintra długopis RPET
Cena katalogowa (netto): 1.23zł
Mekens ładowarka indukcyjna
AP733395-80
Cena katalogowa (netto): 41.17zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Szybka ładowarka indukcyjna (15W) w obudowie z bambusa i filcu RPET. Z 1 portem USB i 1 portem ładowarki USB-C do jednoczesnego ładowania przewodowego i bezprzewodowego. Zawiera kabel USB.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
8 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemno szary |
|---|---|
| Materiał | bambus |
| Wymiar produktu | 90×16×90 mm |
| Waga produktu | 69 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 44.5×30×23 cm |
| Kod celny | 8504409590 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
17191 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
10872 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.