SunFour power bank
Cena katalogowa (netto): 63.73zł
Resperit parasol RPET
Cena katalogowa (netto): 38.57zł
Brosoboo parasol RPET
AP721413-05
Cena katalogowa (netto): 32.98zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Manualny, składany parasol z 8 panelami z dopasowanym kolorystycznie etui. Z metalową ramą, stelażem z włókna szklanego i drewnianą rączką. Produkt z butelek PET z recyklingu.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1869 w 24-48h
0 w 5-10 dni
2016 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, czerwony, niebieski, szary, zielony |
|---|---|
| Materiał | 190T pongee z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | ø1000 mm |
| Waga produktu | 275 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 48 |
| Wymiary kartonu (cm) | 29×28×38 cm |
| Kod celny | 6601910000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Brosoboo parasol RPET - czerwony | |
| 2026-09-07 | 2016 |
| Brosoboo parasol RPET - niebieski | |
| 2026-06-22 | 1728 |
| 2026-09-07 | 2016 |
| Brosoboo parasol RPET - ciemnoniebieski | |
| 2026-06-22 | 2016 |
| 2026-09-07 | 5040 |
| 2026-09-07 | 3024 |
| Brosoboo parasol RPET - czarny | |
| 2026-06-22 | 1728 |
| 2026-09-07 | 8064 |
| Brosoboo parasol RPET - zielony | |
| 2026-06-22 | 1728 |
| Brosoboo parasol RPET - szary | |
| 2026-06-22 | 1728 |
| 2026-09-07 | 2016 |
| Brosoboo parasol RPET - biały | |
| 2026-06-22 | 1728 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
73872 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Lumpy długopis
SKU:
AP6149-02
Dostępne na zamówienie
436723 | 160000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50043 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.