Duppoc teczka na dokumenty z pvc
Cena katalogowa (netto): 7.27zł
Colote torba
Cena katalogowa (netto): 5.98zł
Lamitox torba
AP731734-03
Cena katalogowa (netto): 5.48zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba na zakupy z długimi uchwytami, materiał: włóknina, 90 g/m².
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
3408 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, niebieski, pomarańcz, zielony |
|---|---|
| Materiał | Włóknina |
| Wymiar produktu | 400×320×110 mm |
| Waga produktu | 40 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 250 |
| Wymiary kartonu (cm) | 44×36×64 cm |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Lamitox torba - czarny | |
| 2026-09-28 | 10000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
74014 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.