Lamitox torba
Cena katalogowa (netto): 5.48zł
Aldinga materac plażowy
Cena katalogowa (netto): 43.60zł
Colote torba
AP731735-01
Cena katalogowa (netto): 5.98zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba z bawełny 100%, 100 g/m².
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
22060 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, czerwony, fuksji, jasnoniebieski, niebieski, pomarańcz, purpura, szary, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | bawełna |
| Wymiar produktu | 357×402 mm |
| Waga produktu | 60 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 250 |
| Wymiary kartonu (cm) | 57×41×33 cm |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Colote torba - ciemnoniebieski | |
| 2026-09-28 | 20000 |
| Colote torba - purpura | |
| 2026-08-17 | 3000 |
| 2026-09-28 | 5000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Keyted brelok pluszowy miś
SKU:
AP731411-02
Dostępne na zamówienie
17792 | 16000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
39760 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50143 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.