Mizzen torba na zakupy
Cena katalogowa (netto): 1.45zł
Lamitox torba
Cena katalogowa (netto): 5.48zł
Duppoc teczka na dokumenty z pvc
AP731721-05
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Teczka na dokumenty z gumowym paskiem.
od 5.60zł
netto
Cena katalogowa:
7.27zł
Dostępne od ręki: 3 208 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski |
|---|---|
| Materiał | Plastik (PP) |
| Wymiar produktu | 238×315×17 mm |
| Waga produktu | 72.5 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 51×33×36.5 cm |
| Kod celny | 3926100000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Duppoc teczka na dokumenty z pvc - niebieski | |
| 2026-10-21 | 5000 |
| Duppoc teczka na dokumenty z pvc - czarny | |
| 2026-10-21 | 5000 |
| Duppoc teczka na dokumenty z pvc - biały | |
| 2026-10-21 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.