Długopis półżelowy z aluminium z recyklingu WIEBKE
Cena katalogowa (netto): 5.19zł
Długopis tekturowy PAOLA
Cena katalogowa (netto): 1.32zł
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain CHRISTIAN
1390344
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw piśmienniczy marki Mark Twain, składający się z długopisu i pióra kulkowego. Zestaw wykonany z metalu, piszący na niebiesko.
od 33.09zł
netto
Cena katalogowa:
42.98zł
Dostępne od ręki: 34 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | metal |
|---|---|
| Kolor | granatowy |
| Wymiar produktu | 19 x 5,6 x 2,6 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,130 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 20 x 30 x 20; Duże: 33 x 42 x 33 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 6,800 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 14,250 kg |
| Opakowanie produktu | papierowe/kartonowe etui |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571037977 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.