Długopis drewniany JESSE
Cena katalogowa (netto): 2.49zł
Ołówek wieczny bambusowy AMBER
Cena katalogowa (netto): 1.85zł
Zestaw piśmienny długopis i pióro kulkowe Mark Twain ROLAND
1253213
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Elegancki zestaw do pisania zamknięty w pudełku z naturalnego, idealnie wyszlifowanego drewna. Wewnątrz znajduje się długopis i pióro kulkowe, oba posiadają wkłady piszące na niebiesko.
od 60.83zł
netto
Cena katalogowa:
79.00zł
Dostępne od ręki: 1 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | drewno |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 17 x 5,1 x 2,4 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,280 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Małe: 18 x 31 x 18; Duże: 33 x 38 x 30 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 8,900 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 18,450 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 50 |
| Kod celny | 4064571029071 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.