Lunch box 750 ml PATRYK
Cena katalogowa (netto): 115.00zł
Dziadek do orzechów z tacą MARISA
Cena katalogowa (netto): 68.45zł
Zestaw narzędzi rowerowych ROBERTA
8265713
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Przyrząd do roweru w drewnianej obudowie. Poręczne narzędzie, którego nie możesz zapomnieć podczas wyprawy rowerowej.
od 21.59zł
netto
Cena katalogowa:
28.04zł
Dostępne od ręki: 2 866 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
5 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | drewno, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 9,5 x 3,3 x 1,7 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,140 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 21 x 24 x 26 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 14,000 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Kod celny | 4064571031227 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Zestaw narzędzi rowerowych ROBERTA - beżowy | |
| 2026-11-03 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.