Torba termiczna RPET STELLA
Cena katalogowa (netto): 35.07zł
Woreczek bawełniany, mały 110 g/m2 WARREN
Cena katalogowa (netto): 5.62zł
Zestaw kubek termiczny 360 ml i butelka termiczna 450 ml HECTOR
6297913
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw kubek termiczny 360 ml i butelka termiczna 450 ml to eleganckie i funkcjonalne akcesoria wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej i bambusa. Butelka z sitkiem do herbaty utrzymuje ciepło do 6 godzin, a zimno do 9 godzin. Kubek termiczny zapewnia ciepłe napoje przez 4 godziny i zimne przez 8 godzin. Oba produkty są szczelne, bezpieczne do kontaktu z żywnością oraz przyjazne środowisku. Idealne na co dzień, do pracy, podróży i jako prezent.
od 81.13zł
netto
Cena katalogowa:
105.37zł
Dostępne od ręki: 476 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, plastik, silikon, stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 14,5 x 8,5 x 20,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,642 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 38 x 48.5 x 22 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 7,700 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Kod celny | 4064571030985 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.