Podajnik taśmy do notatek "chmura", karteczki samoprzylepne
Cena katalogowa (netto): 6.34zł
Teczka konferencyjna, notatnik ok. A4, długopis, karteczki samoprzylepne
Cena katalogowa (netto): 12.34zł
Zestaw do notatek, karteczki samoprzylepne
V2953-03
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw do notatek, twarda okładka, żółty notes samoprzylepny (50 kartek) i karteczki samoprzylepne w 5 kolorach (25 szt. z każdego koloru)
od 4.00zł
netto
Cena katalogowa:
4.71zł
Dostępne od ręki: 339 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny |
|---|---|
| Materiał | papier 70 g/m2 |
| Wymiar produktu | 8,1 x 5,4 x 1,2 cm |
| Opakowanie produktu | polybag |
| Ilość sztuk w kartonie | 400 |
| Wymiary kartonu (cm) | 36 x 31,5 x 28 cm |
| Waga kartonu | 14,8 |
| Kod celny | 48201030 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.