Skakanka
Cena katalogowa (netto): 6.07zł
Kosz piknikowy
Cena katalogowa (netto): 381.80zł
Zestaw do grilla
V8646-32
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Zestaw do grilla, 3 elementy w pokrowcu, w komplecie: szczypce, łopatka i widelec
od 35.61zł
netto
Cena katalogowa:
45.07zł
Dostępne od ręki: 19 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna 430, non-woven 90 g/m2 |
| Wymiar produktu | 40 x 12 x 4 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 458 |
| Opakowanie produktu | polybag |
| Ilość sztuk w kartonie | 20 |
| Wymiary kartonu (cm) | 43 x 23 x 40 cm |
| Waga kartonu | 10,1 |
| Kod celny | 82152010 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.