Deska na pizzę JOHANNES
Cena katalogowa (netto): 31.55zł
Filiżanka ceramiczna ze spodkiem 175 ml LYNN
Cena katalogowa (netto): 28.04zł
Zestaw do grilla YVONNE
8363313
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
3-częściowy zestaw do grilla w porzęcznej walizce ze wstawkami z bambusa. Wewnątrz znajdują się szczypce, widelec do mięsa i szpatułka.
od 74.37zł
netto
Cena katalogowa:
96.59zł
Dostępne od ręki: 2 523 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, metal |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 40,5 x 12 x 6 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 1,450 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 31 x 45 x 40 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 12,900 kg |
| Opakowanie produktu | woreczek foliowy |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 10; Duże: 10 |
| Kod celny | 4064571035232 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.