Szklany blok trofeum GLORIA
Cena katalogowa (netto): 87.80zł
Notatnik A5 w linie DOUGLAS
Cena katalogowa (netto): 21.88zł
Zakładka z karteczkami do markowania VIKTORIA
2422613
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Drewniana zakładka z karteczkami do markowania (25 szt. z każdego rodzaju) i nadrukowaną linijką.
od 3.04zł
netto
Cena katalogowa:
3.95zł
Dostępne od ręki: 2 039 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bambus, papier |
|---|---|
| Kolor | beżowy |
| Wymiar produktu | 21,5 x 6,6 x 0,4 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,014 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 26 x 46 x 25 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 7,000 kg |
| Opakowanie produktu | papierowe/kartonowe etui |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 500 |
| Kod celny | 4064571039834 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.