CreaDraw Reflect personalizowany odblaskowy worek ze sznurkami
Cena katalogowa (netto): 55.90zł
Tinker torba na dokumenty RPET
Cena katalogowa (netto): 94.58zł
Yukt Plecak RPET
AP722037-06A
Cena katalogowa (netto): 105.70zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
W pełni wyściełany plecak RPET z przegrodami zapinanymi na zamek, wyściełaną przegrodą na laptop (15″) i tablet (12″), z paskiem do walizki, ergonomicznymi paskami na ramiona. Z ukrytą kieszenią antykradzieżową. Poliester 300D RPET. Z metką RPET.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemnoniebieski, srebrny |
|---|---|
| Materiał | 300D Poliester z recyklingu PET |
| Wymiar produktu | 320×42×12 mm |
| Waga produktu | 520 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 10 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46×36×52 cm |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Lumpy długopis
SKU:
AP6149-02
Dostępne na zamówienie
436723 | 160000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
39760 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.