CreaSneeze Eco personalizowane chusteczki higieniczne
Cena katalogowa (netto): 23.48zł
Zalor samochodowa osłona przeciwsłoneczna
Cena katalogowa (netto): 22.25zł
Xander scyzoryk / zestaw sztuców
AP808048
Cena katalogowa (netto): 26.27zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Wielofunkcyjny scyzoryk ze stali nierdzewnej i zarazem składany zestaw sztućców z bambusową rączką i sznurkiem ze skóry PU. Z 7 funkcjami: nóż, widelec, łyżka, otwieracz do butelek i puszek, korkociąg i dziurkacz do skóry. Dzieli się na 2 części, gdy jest używany jako sztućce.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
0 w 24-48h
0 w 5-10 dni
4539 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 38×105×32 mm |
| Waga produktu | 150 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 25×20.5×41.5 cm |
| Kod celny | 8211930000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Xander scyzoryk / zestaw sztuców - naturalny | |
| 2026-05-06 | 4539 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
CreaFob brelok własnego projektu
SKU:
AP718119-25T
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
39760 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Swell długopis
SKU:
AP6155-03
Dostępne na zamówienie
465450 | 360000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Waikiki piłka plażowa (ø23 cm)
SKU:
AP702047-03
Dostępne na zamówienie
10872 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.