Magba magnetyczny uchwyt na telefon
Cena katalogowa (netto): 13.98zł
Uluwatu Okulary przeciwsłoneczne RPET
Cena katalogowa (netto): 5.36zł
Wrest podkładka pod mysz RPET
AP864081-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Podkładka pod mysz RPET z ergonomiczną podpórką pod nadgarstek i gumową, antypoślizgową podstawą.
od 7.66zł
netto
Cena katalogowa:
9.95zł
Dostępne od ręki: 3 227 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
3 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski |
|---|---|
| Materiał | PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | 210×245×22 mm |
| Waga produktu | 73 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 60×40×28 cm |
| Kod celny | 3926100000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Wrest podkładka pod mysz RPET - biały | |
| 2026-08-11 | 3000 |
| Wrest podkładka pod mysz RPET - czerwony | |
| 2026-08-11 | 2000 |
| Wrest podkładka pod mysz RPET - niebieski | |
| 2026-08-11 | 3000 |
| Wrest podkładka pod mysz RPET - czarny | |
| 2026-08-11 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.