Torba na zakupy B'RIGHT | Miravo
Cena katalogowa (netto): 22.10zł
Notatnik | Lemara
Cena katalogowa (netto): 18.20zł
Worek żeglarski B’RIGHT | Sarolyn
VA942-03
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Worek żeglarski B’RIGHT ze sznurkiem w kolorze materiału, umożliwia noszenie na plecach, wykonany w 70% z bawełny z recyklingu i w 30% z poliestru z recyklingu o gramaturze 145 g/m², zgodny z certyfikatem GRS (Global Recycled Standard)
od 5.14zł
netto
Cena katalogowa:
6.50zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
4 500 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, granatowy, szary, zielony |
|---|---|
| Materiał | bawełna z recyklingu (70%), poliester (30%) 145 g/m2 |
| Wymiar produktu | 35 x 44 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 90 |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 44 x 44 x 25 cm |
| Waga kartonu | 10,6 |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Worek żeglarski B'RIGHT | Sarolyn - czarny | |
| 2026-07-02 | 4500 |
| Worek żeglarski B'RIGHT | Sarolyn - granatowy | |
| 2026-07-02 | 4500 |
| Worek żeglarski B'RIGHT | Sarolyn - czerwony | |
| 2026-07-02 | 4500 |
| Worek żeglarski B'RIGHT | Sarolyn - zielony | |
| 2026-07-02 | 4500 |
| Worek żeglarski B'RIGHT | Sarolyn - szary | |
| 2026-07-02 | 4500 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.