Antystres "kask"
Cena katalogowa (netto): 4.33zł
Torba bawełniana na zakupy
Cena katalogowa (netto): 11.21zł
Worek ze sznurkiem i torba na zakupy z bawełny z recyklingu, 2 w 1 | Jamarion
V2149-03
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Worek ze sznurkiem i torba na zakupy 2 w 1, sznurki umożliwiają noszenie na plecach a długie uchwyty pozwalają nosić worek na ramieniu, pomieści drobne zakupy lub strój sportowy na siłownię, produkt wykonany z bawełny z recyklingu o gramaturze 140 g/m2
od 4.27zł
netto
Cena katalogowa:
5.40zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | beżowy, czarny, czerwony, niebieski, zielony |
|---|---|
| Materiał | bawełna z recyklingu (100%) 140 g/m2 |
| Wymiar produktu | 37 x 42 cm (handles 2,5 x 68 cm) |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 102 |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46 x 46 x 25 cm |
| Waga kartonu | 11,76 |
| Kod celny | 4202929190 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.