Torba bawełniana na zakupy
Cena katalogowa (netto): 6.16zł
Torba sportowa, podróżna
Cena katalogowa (netto): 57.17zł
Worek ze sznurkiem do kolorowania, flamastry
V0414-02
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Worek ze sznurkiem do kolorowania, 4 flamastry w komplecie
od 3.26zł
netto
Cena katalogowa:
4.13zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały |
|---|---|
| Materiał | non-woven 80 g/m2 |
| Wymiar produktu | 29,5 x 24 x 0,1 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 29 |
| Opakowanie produktu | polybag |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 37 x 34 x 62 cm |
| Waga kartonu | 7,2 |
| Kod celny | 42029291 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.