Tristy długopis
Cena katalogowa (netto): 1.67zł
Woodstock kubek vintage
AP803410-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Ceramiczny kubek w stylu „vintage” z białym środkiem i czarną obramówką. Kolorowy z zewnątrz. 300 ml. W pudełku prezentowym.
od 12.27zł
netto
Cena katalogowa:
15.93zł
Dostępne od ręki: 37 732 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
30 024 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemno-zielony, czarny, czerwony, jasnoniebieski, niebieski, pomarańcz, zielony, żółty |
|---|---|
| Materiał | ceramika |
| Wymiar produktu | ø88×80 mm |
| Waga produktu | 247.22222 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 36 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46.8×30×28 cm |
| Kod celny | 6912002910 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Woodstock kubek vintage - biały | |
| 2026-07-03 | 10008 |
| 2026-08-31 | 20016 |
| Woodstock kubek vintage - żółty | |
| 2026-07-03 | 3024 |
| 2026-08-31 | 5004 |
| Woodstock kubek vintage - pomarańcz | |
| 2026-09-15 | 5004 |
| Woodstock kubek vintage - czerwony | |
| 2026-07-03 | 10008 |
| 2026-09-15 | 15012 |
| Woodstock kubek vintage - niebieski | |
| 2026-07-03 | 10008 |
| 2026-08-31 | 10008 |
| Woodstock kubek vintage - ciemno-zielony | |
| 2026-07-03 | 3024 |
| 2026-08-31 | 5004 |
| Woodstock kubek vintage - czarny | |
| 2026-07-03 | 5004 |
| 2026-08-31 | 10008 |
| Woodstock kubek vintage - jasnoniebieski | |
| 2026-07-03 | 5004 |
| 2026-08-31 | 5004 |
| Woodstock kubek vintage - zielony | |
| 2026-07-03 | 3024 |
| 2026-08-31 | 3024 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.