Breithorn scyzoryk
Cena katalogowa (netto): 16.77zł
Angus scyzoryk
Cena katalogowa (netto): 21.24zł
Watton multi tool / narzędzie wielofunkcyjne
AP808104-77
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Narzędzie wielofunkcyjne ze stali nierdzewnej z 9 funkcjami, w poliestrowym etui.
od 24.53zł
netto
Cena katalogowa:
31.86zł
Dostępne od ręki: 2 203 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | szary |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 40×100×13 mm |
| Waga produktu | 178.33333 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 60 |
| Wymiary kartonu (cm) | 38×16×27 cm |
| Kod celny | 8203200000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.