Splash wodoodporne etui na telefon
Cena katalogowa (netto): 3.58zł
BagSort S personalizowany organizer / torba
Cena katalogowa (netto): 49.19zł
Warathon odblaskowa torba biodrowa / biodrówka
AP722954-10
Cena katalogowa (netto): 15.09zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba biodrowa softshellowa z 1 przegrodą zapinaną na zamek, 1 małą kieszenią i elastycznym uchwytem na butelkę, odblaskową opaską i regulowanym paskiem. Produkt przeznaczony wyłącznie do celów promocyjnych nie kwalifikuje się jako sprzęt ochrony osobistej.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
329 w 24-48h
0 w 5-10 dni
3000 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Materiał | Soft shell |
| Wymiar produktu | 385×95 mm |
| Waga produktu | 86 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48×31×43 cm |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Warathon odblaskowa torba biodrowa / biodrówka - czarny | |
| 2026-09-17 | 3000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Lumpy długopis
SKU:
AP6149-02
Dostępne na zamówienie
436723 | 160000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Malibu klapki plażowe
SKU:
AP731408-03_F
Dostępne na zamówienie
100783 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Reflekto taśma odblaskowa
SKU:
AP731259-01
Dostępne na zamówienie
156064 | 79999
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Store torba papierowa
SKU:
AP719612-01
Dostępne na zamówienie
50043 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.