Cosmopolitan Lampa stołowa RABS
Cena katalogowa (netto): 36.34zł
Cabot Piersiówka RSS
Cena katalogowa (netto): 21.24zł
Waffee Kubek podróżny RSS
AP800049-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kubek podróżny z jedną ścianką, wykonany z recyklingowanej stali nierdzewnej, z uchwytem z drewna orzechowego, plastikową pokrywką i słomką z recyklingowanej stali nierdzewnej. 260 ml.
od 15.92zł
netto
Cena katalogowa:
20.68zł
Dostępne od ręki: 2 908 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, srebrny, zielony |
|---|---|
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Wymiar produktu | ø80×90 mm |
| Waga produktu | 90 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 42×47×31 cm |
| Kod celny | 7323930090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.