Bubly otwieracz do butelek / brelok
Cena katalogowa (netto): 7.72zł
Squnito otwieracz do butelek / podkładka
Cena katalogowa (netto): 5.26zł
Veneto korkociąg
AP733908
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Otwieracz do butelek / korkociąg ze stali nierdzewnej z drewnianą rączką.
od 15.07zł
netto
Cena katalogowa:
19.57zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 122×32×15 mm |
| Waga produktu | 84 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 29×19×29 cm |
| Kod celny | 8205510000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Veneto korkociąg - naturalny | |
| 2026-07-10 | 5000 |
| 2026-07-20 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.