Foglio koc RPET
Cena katalogowa (netto): 106.21zł
Kasaboo parasol RPET
Cena katalogowa (netto): 50.31zł
Vantaa koc flanelowy RPET
AP861010-00
Cena katalogowa (netto): 69.32zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Koc flanelowy RPET, 260 gr/m². Owinięty wstążką i kartą do nadruku.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1231 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | beżowy, burgund, ciemnoniebieski, szary |
|---|---|
| Materiał | PET z recyklingu |
| Wymiar produktu | 1200×1500 mm |
| Waga produktu | 495 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 20 |
| Wymiary kartonu (cm) | 62×38×62 cm |
| Kod celny | 6301401000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Vantaa koc flanelowy RPET - ciemnoniebieski | |
| 2026-05-11 | 800 |
| Vantaa koc flanelowy RPET - burgund | |
| 2026-05-11 | 740 |
| Vantaa koc flanelowy RPET - szary | |
| 2026-05-11 | 1480 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Calippo zakreślacz
SKU:
AP6156-02
Dostępne na zamówienie
61967 | 20000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI5000 T-shirt z grubej bawełny
SKU:
AP4135-02_XL
Dostępne na zamówienie
3590 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Mall torba papierowa
SKU:
AP719611-01
Dostępne na zamówienie
18977 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Market papierowa torba
SKU:
AP718509-01
Dostępne na zamówienie
39760 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Token żeton do wózków sklepowych z brelokiem
SKU:
AP718114-01
Dostępne na zamówienie
157595 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.