Busse miarka barmańska / kieliszek barmański
Cena katalogowa (netto): 11.13zł
Julep kubek koktajlowy
Cena katalogowa (netto): 41.93zł
Vamio shaker do koktajli
AP733900-21
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Shaker do koktajli Boston ze stali nierdzewnej, 500 ml.
od 41.13zł
netto
Cena katalogowa:
53.41zł
Dostępne od ręki: 8 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | srebrny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | ø87×270 mm |
| Waga produktu | 380 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 25 |
| Wymiary kartonu (cm) | 47×21×47 cm |
| Kod celny | 7323930090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.