Keynote wskaźnik laserowy
Cena katalogowa (netto): 16.69zł
Suboside osłona przeciwsłoneczna do samochodu
Cena katalogowa (netto): 6.71zł
Triumph długopis
AP809483-21
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Aluminowy długopis z niebieskim wkładem. W czarnym pudełku prezentowym.
od 8.46zł
netto
Cena katalogowa:
9.95zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
4 961 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | ciemno szary, srebrny |
|---|---|
| Materiał | aluminium |
| Wymiar produktu | ø11×144 mm |
| Waga produktu | 37.5 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46×37×25 cm |
| Kod celny | 9608101000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Triumph długopis - srebrny | |
| 2026-05-07 | 4961 |
| Triumph długopis - ciemno szary | |
| 2026-05-07 | 5000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.