Minimor Eco personalizowana gra memory
Cena katalogowa (netto): 17.33zł
Massimus kubek termiczny
Cena katalogowa (netto): 54.78zł
Trenta kubek termiczny
AP808164-00
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Izolowany kubek termiczny z podwójnymi ściankami, wykonany z tworzywa PP, z pokrywką i słomką. Pojemność 1100 ml.
od 28.41zł
netto
Cena katalogowa:
36.89zł
Dostępne od ręki: 670 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
2 004 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, naturalny, niebieski, zielony |
|---|---|
| Materiał | Plastik (PP) |
| Wymiar produktu | ø100×250 mm |
| Waga produktu | 400 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 12 |
| Wymiary kartonu (cm) | 63×36×30 cm |
| Kod celny | 3924100090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Trenta kubek termiczny - naturalny | |
| 2026-07-27 | 2004 |
| Trenta kubek termiczny - biały | |
| 2026-07-27 | 2004 |
| Trenta kubek termiczny - czarny | |
| 2026-07-27 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.