Kick antystres/piłka
Cena katalogowa (netto): 3.91zł
Pennot karteczki samoprzylepne
Cena katalogowa (netto): 6.15zł
Tournament kryształowe trofeum
AP869006
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Okrągłe, kryształowe trofeum na kryształowej podstawie. Produkt zapakowany w niebieskie, dekoracyjne pudełko.
od 73.17zł
netto
Cena katalogowa:
95.03zł
Dostępne od ręki: 1 660 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
2 016 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | transparentny |
|---|---|
| Materiał | szkło |
| Wymiar produktu | 160×165×10 mm |
| Waga produktu | 916.66667 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 12 |
| Wymiary kartonu (cm) | 41×24.9×37.5 cm |
| Kod celny | 7013990090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Tournament kryształowe trofeum - transparentny | |
| 2026-05-06 | 1008 |
| 2026-08-11 | 1008 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.