Zestaw słomek wielokrotnego użytku, 2 szt. z czyścikiem
Cena katalogowa (netto): 4.16zł
Torba z bawełny organicznej na zakupy B'RIGHT | Aidan
Cena katalogowa (netto): 4.71zł
Torba z bawełny z recyklingu i poliestru z recyklingu na zakupy B’RIGHT | Porter
V8822-03
Cena katalogowa (netto): 6.89zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba na zakupy B’RIGHT, posiada długie uchwyty umożliwiające noszenie na ramieniu, produkt wykonany z bawełny z recyklingu o gramaturze 200 g/m² i poliestru z recyklingu, zgodna z certyfikatem GRS (Global RecycIed Standard)
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
32860 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, granatowy, jasnozielony, niebieski |
|---|---|
| Materiał | bawełna z recyklingu (75%) 200 g/m2, poliester (25%) |
| Wymiar produktu | 38 x 40 cm (handles 70 x 2,5 cm) |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 95 |
| Ilość sztuk w kartonie | 150 |
| Wymiary kartonu (cm) | 45 x 40 x 32 cm |
| Waga kartonu | 16,2 |
| Kod celny | 42029298 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowa żaba | Elena
SKU:
HE298-06
Dostępne na zamówienie
1392 | 2380
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy kot | Merlin
SKU:
HE295-19
Dostępne na zamówienie
2443 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Bernie Cream
SKU:
HE332-02
Dostępne na zamówienie
5531 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Nicky Honey
SKU:
HE234-18
Dostępne na zamówienie
2701 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Nicky Honey Junior
SKU:
HE242-18
Dostępne na zamówienie
2584 | 7920
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś, brelok | Larry Brown
SKU:
HE560-16
Dostępne na zamówienie
4432 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy pies, brelok | Grover
SKU:
HE564-18
Dostępne na zamówienie
10864 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.