Brelok do kluczy, lampka LED, otwieracz do butelek, miara 1m
Cena katalogowa (netto): 5.71zł
Bawełniany worek ze sznurkiem | Gerald
Cena katalogowa (netto): 4.52zł
Torba na zakupy | Boden
V9479-03
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba na zakupy, posiada długie uchwyty umożliwiające noszenie na ramieniu, zgrzewane łączenia, produkt wykonany z materiału non-woven 70 g/m2
od 1.90zł
netto
Cena katalogowa:
2.41zł
Dostępne od ręki: 9 900 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, granatowy, pomarańczowy, różowy, zielony |
|---|---|
| Materiał | non-woven 70 g/m2 |
| Wymiar produktu | 30 x 37 x 10,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 32 |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 45 x 32,5 x 40 cm |
| Waga kartonu | 13,5 |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.