Brelok do kluczy
Cena katalogowa (netto): 6.39zł
Worek ze sznurkiem i torba na zakupy RPET, 2 w 1
Cena katalogowa (netto): 4.82zł
Torba na zakupy
V2127-03
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba na zakupy z długimi uchwytami
od 10.14zł
netto
Cena katalogowa:
12.83zł
Dostępne od ręki: 46 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, niebieski, zielony |
|---|---|
| Materiał | płótno 230 g/m2 |
| Wymiar produktu | 34 x 40 cm (handles 60 cm) |
| Opakowanie produktu | without individual packaging |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 36,5 x 46 x 36 cm |
| Waga kartonu | 12,5 |
| Kod celny | 4202929890 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.