Worek termoizolacyjny ze sznurkiem
Cena katalogowa (netto): 3.87zł
Koszyk poliestrowy, składany, torba termoizolacyjna
Cena katalogowa (netto): 57.06zł
Torba na zakupy
V8944-07
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba na zakupy
od 2.47zł
netto
Cena katalogowa:
3.13zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | niebieski, pomarańczowy |
|---|---|
| Materiał | non-woven 80 g/m2 |
| Wymiar produktu | 32 x 49 x 15 cm (handles 50 cm) |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 70 |
| Opakowanie produktu | without individual packaging |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 36,5 x 46 x 36 cm |
| Waga kartonu | 9 |
| Kod celny | 4202229090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.