Worek bawełniany 140 g/m2 EWELINA
Cena katalogowa (netto): 11.34zł
Torba bawełniana składana 100 g/m2 ANNABELLA
Cena katalogowa (netto): 9.58zł
Torba bawełniana z jutowym dnem 140 g/m2 DOREEN
6139906
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Ekologiczna torba na zakupy wykonana bawełny (140g/m²) i juty. Posiada certyfikat ECO Tex standard 100.
od 6.69zł
netto
Cena katalogowa:
8.69zł
Dostępne od ręki: 3 670 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bawełna, juta |
|---|---|
| Kolor | biały |
| Wymiar produktu | 38 x 0,2 x 42 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,095 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 45.5 x 52.5 x 20 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 9,500 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 100; Duże: 100 |
| Kod celny | 4064571016620 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.