Plecak z poliestru z recyklingu IRMA
Cena katalogowa (netto): 31.55zł
Worek z poliestru z recyklingu 210D WANDA
Cena katalogowa (netto): 3.95zł
Torba bawełniana z długimi uszami 180g/m2 z materiałów z recyklingu GLEN
6469803
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba bawełniana (75% bawełna, 25% RPET) o gramaturze 180g/m², z długimi uszami i certyfikatem Oeko-Tex.
od 6.02zł
netto
Cena katalogowa:
7.82zł
Dostępne od ręki: 0 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
20 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Materiał | bawełna z recyklingu, rPET |
|---|---|
| Kolor | biały, czarny, czerwony, granatowy, jasnozielony |
| Wymiar produktu | 38 x 0,4 x 42,2 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 0,070 kg |
| Wymiary kartonu (cm) | Duże: 46 x 51 x 38 |
| Waga małego opakowania zbiorczego | 0,000 kg |
| Waga dużego opakowania zbiorczego | 17,500 kg |
| Opakowanie produktu | brak opakowania |
| Ilość sztuk w kartonie | Małe: 50; Duże: 250 |
| Kod celny | 4064571043220 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Torba bawełniana z długimi uszami 180g/m2 z materiałów z recyklingu GLEN - czarny | |
| 2026-06-30 | 10000 |
| 2026-08-18 | 10000 |
| Torba bawełniana z długimi uszami 180g/m2 z materiałów z recyklingu GLEN - biały | |
| 2026-09-29 | 20000 |
| Torba bawełniana z długimi uszami 180g/m2 z materiałów z recyklingu GLEN - granatowy | |
| 2026-06-30 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.