Miara 3m | Willis
Cena katalogowa (netto): 8.01zł
Nieprzemakalny zwijany plecak | Koda
Cena katalogowa (netto): 52.91zł
Torba bawełniana na zakupy | Ornell
VA088-02
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba na zakupy z szerokim dnem, posiada długie uchwyty wykonane z brezentu (długość 70 cm, szerokość 40 mm) umożliwiające noszenie na ramieniu, produkt wykonany z bawełny o gramaturze 240 g/m²
od 11.82zł
netto
Cena katalogowa:
13.90zł
Dostępne od ręki: 4 003 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, granatowy, zielony |
|---|---|
| Materiał | bawełna 240 g/m2 |
| Wymiar produktu | 46 x 40 x 12 cm |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 150 |
| Ilość sztuk w kartonie | 80 |
| Wymiary kartonu (cm) | 48 x 48 x 25 cm |
| Waga kartonu | 13,5 |
| Kod celny | 42029298 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.