Brelok do kluczy, poziomica
Cena katalogowa (netto): 3.00zł
Kubek ceramiczny 350 ml | Piper
Cena katalogowa (netto): 7.80zł
Torba bawełniana na zakupy | Hall
V8481-03
Cena katalogowa (netto): 3.81zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba na zakupy, posiada długie uchwyty umożliwiające noszenie na ramieniu, produkt wykonany z bawełny o gramaturze 140 g/m2
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
136181 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czarny, czerwony, granatowy, pomarańczowy, zielony |
|---|---|
| Materiał | bawełna 140 g/m2 |
| Wymiar produktu | 38 x 42 cm (handles 70 x 2 cm) |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 70 |
| Opakowanie produktu | bulk packing, 50pcs in polybag |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 45 x 40 x 32 cm |
| Waga kartonu | 14,5 |
| Kod celny | 42029298 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Torba bawełniana na zakupy | Hall - czerwony | |
| 2026-05-22 | 20000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowa krówka | Nancie
SKU:
HE286-88
Dostępne na zamówienie
3825 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowa krówka, brelok | Bessie
SKU:
HE563-88
Dostępne na zamówienie
10885 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowa żaba | Elena
SKU:
HE298-06
Dostępne na zamówienie
3771 | 2380
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy lew | Roy
SKU:
HE283-18
Dostępne na zamówienie
1400 | 1400
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Bernie Cream
SKU:
HE332-02
Dostępne na zamówienie
5531 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Josh White
SKU:
HE273-52
Dostępne na zamówienie
1184 | 1344
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Nicky Patch
SKU:
HE247-16L
Dostępne na zamówienie
8139 | 4800
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś, brelok | Larry Honey
SKU:
HE559-18
Dostępne na zamówienie
4150 | 0

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.