Bawełniany worek ze sznurkiem | Gerald
Cena katalogowa (netto): 4.52zł
Brelok do kluczy, miara 1m i poziomica | Pascal
Cena katalogowa (netto): 2.34zł
Torba bawełniana na zakupy | Ellen
V9490-04
Cena katalogowa (netto): 6.44zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Torba na zakupy, posiada długie uchwyty umożliwiające noszenie na ramieniu, produkt wykonany z bawełny o gramaturze 140 g/m2
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
9242 w 24-48h
0 w 5-10 dni
0 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny, czerwony, granatowy, zielony |
|---|---|
| Materiał | bawełna 140 g/m2 |
| Wymiar produktu | 38 x 42 cm (handles 70 x 2 cm) |
| Waga jednostkowa brutto (kg) | 70 |
| Opakowanie produktu | bulk packing, 50pcs in polybag |
| Ilość sztuk w kartonie | 200 |
| Wymiary kartonu (cm) | 46 x 41 x 30 cm |
| Waga kartonu | 13 |
| Kod celny | 42029298 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Torba bawełniana na zakupy | Ellen - czerwony | |
| 2026-05-22 | 4000 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowa krówka, brelok | Bessie
SKU:
HE563-88
Dostępne na zamówienie
10885 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Garrett
SKU:
HE292-52
Dostępne na zamówienie
1491 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Josh White
SKU:
HE273-52
Dostępne na zamówienie
1184 | 1344
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Nicky Honey
SKU:
HE234-18
Dostępne na zamówienie
2628 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Nicky Honey Junior
SKU:
HE242-18
Dostępne na zamówienie
2334 | 7920
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy miś | Nicky Patch
SKU:
HE247-16L
Dostępne na zamówienie
8139 | 4800
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy słoń | Samson
SKU:
HE284-19
Dostępne na zamówienie
2745 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Pluszowy zając | Felix
SKU:
HE290-20
Dostępne na zamówienie
2318 | 2800

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.