Typhoon parasol
Cena katalogowa (netto): 27.95zł
Sixtyseven Plus etui iPhone® 6/7/8 Plus
Cena katalogowa (netto): 1.78zł
Tonnerre parasol
AP808410-10
Cena katalogowa (netto): 50.31zł
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Automatyczny, wiatroszczelny parasol w czarno-szare paski z 8 panelami, drewnianą rączką, metalowym trzpieniem i żebrami z włókna szklanego. Ponge 190T. W markowym etui. Produkt marki André Philippe.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
1695 w 24-48h
0 w 5-10 dni
2016 w dostawie
Informacje dodatkowe
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Materiał | 190T pongee |
| Wymiar produktu | ø1110×920 mm |
| Waga produktu | 466.66667 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 36 |
| Wymiary kartonu (cm) | 99×26.5×28.5 cm |
| Kod celny | 6601992000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Tonnerre parasol - czarny | |
| 2026-09-07 | 2016 |
Podobne produkty
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Boutique papierowa torba
SKU:
AP718506-01
Dostępne na zamówienie
29030 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI18000 bluza crewneck
SKU:
AP59041-01_L
Dostępne na zamówienie
0 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
GI64000 T-shirt z bawełny ringspun
SKU:
AP4729-01_L
Dostępne na zamówienie
675 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Kassy worek ze sznurkami
SKU:
AP731218-01
Dostępne na zamówienie
74014 | 25000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Professor latarka
SKU:
AP731242-01
Dostępne na zamówienie
15735 | 15000
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Rover worek żeglarski
SKU:
AP731223-03
Dostępne na zamówienie
9 | 0
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Sunshine poduszka plażowa
SKU:
AP702217-02
Dostępne na zamówienie
8543 | 18890

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.