VinoBox pudełko prezentowe na wino wykonywane na zamówienie
Cena katalogowa (netto): 50.31zł
Fontina zestaw noży do sera
Cena katalogowa (netto): 40.81zł
Tomahawk zestaw sztućców do steków
AP800561
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
4-częściowy zestaw sztućców do steków ze stali nierdzewnej z rączkami z drewna akacjowego (2 noże do steków, 2 widelce). W pudełku w kształcie książki z papieru kraft.
od 41.75zł
netto
Cena katalogowa:
54.22zł
Dostępne od ręki: 1 199 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | 196×258×25 mm |
| Waga produktu | 480 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 20 |
| Wymiary kartonu (cm) | 44.5×28.5×29.5 cm |
| Kod celny | 8211100000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.