Boord deska do krojenia
Cena katalogowa (netto): 20.68zł
Andina szklana butelka izolująca
Cena katalogowa (netto): 44.72zł
Temboo termos z termometrem
AP810463
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Termos ze stali nierdzewnej i bambusa z izolacyjną podwójną ścianką z zaparzaczem do herbaty i dotykowym termometrem LED na pokrywce. 500 ml. W zestawie z baterią guzikową.
od 53.81zł
netto
Cena katalogowa:
69.88zł
Dostępne od ręki: 5 093 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
0 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wymiar produktu | ø65×240 mm |
| Waga produktu | 370 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 50 |
| Wymiary kartonu (cm) | 78×39.5×27 cm |
| Kod celny | 9617000000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|
Nie widzisz planowanych dostaw? Zapytaj swojego opiekuna

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.