CreaTea Mug niestandardowa torebka herbaty Earl Grey
Cena katalogowa (netto): 7.04zł
TeddyFob pluszowy miś brelok
AP800054-01
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Brelok z pluszowym misiem i koszulką do nadruku.
od 9.47zł
netto
Cena katalogowa:
12.30zł
Dostępne od ręki: 2 724 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | biały, czerwony, niebieski, zielony |
|---|---|
| Materiał | plusz |
| Wymiar produktu | 80×60×95 mm |
| Waga produktu | 32 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 400 |
| Wymiary kartonu (cm) | 70×50×32 cm |
| Kod celny | 7326200090 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| TeddyFob pluszowy miś brelok - biały | |
| 2026-08-12 | 10000 |
| TeddyFob pluszowy miś brelok - niebieski | |
| 2026-08-12 | 3000 |
| TeddyFob pluszowy miś brelok - zielony | |
| 2026-08-12 | 3000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.