Wogral zestaw gier
Cena katalogowa (netto): 25.16zł
Yulon słomkowy kapelusz
Cena katalogowa (netto): 6.68zł
Tarmex zestaw kred
AP721184
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Kolorowe kredy (4 szt.) w pudełku kartonowym pochodzącym z recyklingu.
od 2.16zł
netto
Cena katalogowa:
2.80zł
Dostępne od ręki: 99 658 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
30 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny |
|---|---|
| Materiał | Papier z recyklingu |
| Wymiar produktu | 95×110×25 mm |
| Waga produktu | 112 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 100 |
| Wymiary kartonu (cm) | 52×28.5×26 cm |
| Kod celny | 9609909000 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Tarmex zestaw kred - naturalny | |
| 2026-07-20 | 30000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.