Orlando zawieszka na bagaż
Cena katalogowa (netto): 5.03zł
Jetsetter adapter podróżny / przejściówki
Cena katalogowa (netto): 77.14zł
Tangerang zawieszka na bagaż
AP800773-00
Produkt na zamówienie.
Prosimy skontaktuj się
z opiekunem
Ekologiczna plastikowa przywieszka bagażowa ze słomy pszenicznej w kształcie torby na kółkach, z elastycznym paskiem.
od 1.57zł
netto
Cena katalogowa:
1.85zł
Dostępne od ręki: 5 131 szt.
Dostępne w 5-10 dni: 0 szt.
Dostawa:
10 000 szt.
| ILOŚĆ | CENA |
|---|---|
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
| — | — |
Informacje dodatkowe
| Kolor | naturalny, zielony |
|---|---|
| Materiał | słoma pszeniczna |
| Wymiar produktu | 97×56×4 mm |
| Waga produktu | 12.2 g |
| Ilość sztuk w kartonie | 500 |
| Wymiary kartonu (cm) | 28×26×42 cm |
| Kod celny | 3926909790 |
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Zaplanowane dostawy
| Data dostawy | Ilość |
|---|---|
| Tangerang zawieszka na bagaż - naturalny | |
| 2026-06-25 | 10000 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.